Sufity napinane to nowoczesne i ekonomiczne wykończenie każdego rodzaju wnętrza. Doskonale sprawdzają się zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych jak i lokalach użyteczności publicznej.

Innowacyjna technologia umożliwia nadanie każdemu wnętrzu unikatowego i niepowtarzalnego wyglądu. W odróżnieniu od tradycyjnych sufitów podwieszanych, pozwalają one na całkowitą dowolność nie tylko w doborze koloru czy faktury, ale również kształtu sufitu. Nowatorski system montażu sprawia, że poza walorami estetycznymi mogą też pełnić funkcję ochronną (np. przed zalaniem).

Szerokość asortymentu, form, kolorów, tekstury i kształtów, a także sposobu montażu pozwala nam spełnić Państwa najciekawsze pomysły. Warto dodać, iż oferujemy folię o szerokości nawet 5m, co pozwala na napięcie sufitu w większych pomieszczeniach bez konieczności łączeń. Dokładamy jednak starań, aby cena sufitów napinanych pozostawała przy tym w zasięgu osób, które chcą by zdobiły ich domy i mieszkania.

Niewątpliwą zaletą oprócz mnogości kolorów i kształtów, jest ekspresowy montaż

oraz czystość pracy bez konieczności szlifowania gładzi, malowania itp.

Dzięki technologii sufitów napinanych nawet kilkudziesięciometrowe pomieszczenie może zyskać w ciągu jednego dnia nowy wygląd. Cieszy to inwestorów jak i nas , gdyż zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem.

© DS Kozłowski