570-525-700

Wykończenia wnętrz

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego iż etap wykończenia domu czy mieszkania, wywołuje sporo emocji i wymaga od przyszłych mieszkańców sporego zaangażowania. 

 W ramach naszych usług zapewniamy kompleksową obsługę projektu aranżacji i remontu (wykończenia) wnętrz. Prowadzimy pełną logistykę zamówień, koordynujemy przebieg prac od momentu podpisania umowy,

do oddania mieszkania "pod klucz".Działamy sprawnie i mamy jasne zasady współpracy, a wieloletnie doświadczenie pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Na co dzień współpracujemy z architektami i dekoratorami wnętrz, dzięki czemu przygotujemy dla Państwa wizualizację wnętrza dla określenia żądanego efektu. Takie rozwiązanie ułatwi podjęcie decyzji dotyczących wyboru materiałów, kolorów.Sprawi że mieszkanie będzie skrojone na miarę potrzeb jego mieszkańców.

Nasza oferta jest skierowana nie tylko do klientów indywidualnych.

Wykonujemy szereg usług remontowych dla firm, instytucji i budynków użyteczności publicznej..

Wszędzie tam gdzie liczy się czas, a ekonomika prac odgrywa ważną rolę, działamy szybko i sprawnie. Wdrażamy nowoczesne rozwiązania  korzystając z najnowszych technologii i wysokiej jakości materiałów.